Patalpų 2/3/4 5-būdas Išardomi Katė Tunelio Vamzdis Katytė Tunelio Nuobodu Naminių Kačių Žaislai Žvilgtelėti Skylę Žaislas Katė Šuniukas, Katytė Kačiukas Triušis

l145739
Yra sandėlyje
€7.06 €14.12

Kulka Taškų:

1,Juokingi Žaislai Katėms: Pet tuneliai teikia valandų pratimas jūsų kačiukai, kabo kamuolius savarankiškai pramogų ir slepiasi.

2,S-type Keturių krypčių Tunelis: Kelio formos, leidžia katės galėtų laisvai patekti skirtingose vietose.

3,Sulankstomos Tunelis: kompaktiškas sandėliavimas ir kelionės, tunelis gali būti lengvai sulankstyti ir saugomi, kai jo nenaudojate.

4,Kokybės Medžiaga: Pagaminti iš poliesterio medžiaga, ji yra patogus, saugus ir purvinas, universalus visiems sezonams.

5,Plačiai Taikoma): Šis tunelis tunelyje rinkinys puikiai tinka katėms, triušiams, šeškams ir šuniukai žaidžia ir knarkimas.

Savybės: Juokingi žaislai katėms: Pet tuneliai teikia valandų pratimas jūsų kačiukai, kabo kamuolius savarankiškai pramogų ir slepiasi.S-type keturių krypčių tunelis: kelio formos, leidžia katės galėtų laisvai patekti skirtingose vietose.Išardomi tunelis: kompaktiškas sandėliavimas ir kelionės, tunelis gali būti lengvai sulankstyti ir saugomi, kai jo nenaudojate.Pagaminti iš poliesterio medžiaga, ji yra patogus, saugus ir purvinas, universalus visiems sezonams.

Šis tunelis tunelyje rinkinys puikiai tinka katėms, triušiams, šeškams ir šuniukai žaidžia ir knarkimas.

Specifikacija: Pavadinimas: Pet Tunelis ( Tinka: kačių, triušių ir šeškų ir šuniukai ) Stilius: 2tunnel/ 3tuunel /S-type 4 tunelis/5tunnel

Medžiaga: poliesteris Matmenys (apytiksl.): vieną S-formos, ilgis 60cm/23.6 tam, skersmuo 25cm/9.84 į

Svoris: apie 100-500g

Pakavimo Sąrašas:

1*Pet Tunelis

Žymos: xr iphone case cute print.

Specifikacija

  • Žaislai Tipas: /, Kita
  • Tipas: katės
  • Medžiaga: Nailonas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Yra Protingas Prietaisas: No