1pcs/Žiemos Žvejybos Įrankių Bionic Multi-skyriuje Plaukti Sunku Dirbtinis Masalas nepastovi žmogus Sukasi Velkamosiomis, Lydekos, Karpis Suku Suvilioti

l99139
Yra sandėlyje
€0.54 €0.79

Aprašymas:

Pardavimo taškas:

1. Yra plieno rutuliukai, kurių svorio centras perkeliamas į institucija, kuri gali pereiti į uodegą metu mesti, taigi didėja mesti atstumas.Oro laikysena yra stabilus ir sklandus, o tai nėra lengva suktis, o tai yra gerai mesti.

2. Tai gali atspindėti išorės šviesos iš visų kampų, turi poveikį žuvims pritraukti šviesos, ir tinka įvairių vandens sąlygos.

3. Yra keletas mažų plieno rutuliukai organizme, kuris leis garsą, kai velkant, kuris labai traukia dėmesį žuvų.

4. Jis yra pagamintas iš ABS plastiko, kuris yra tvirtas ir atsparus plakimas ir beldžiasi.Plieno rutuliukai, naudojami viduje buvo išbandyta tiksliosios užtikrinti plaukimo laikysena kiekvienas masalas.

Veikimo būdas:

1. Žuvis su mažo lankstumo arba aplink kliūtis, veiklos, vandens gylis yra 30-50cm.Šiuo metu, pagundos mažos apimties operacija yra stipri.Yra du veikimo būdai, vienas traukiant masalą: traukiant žvejybos liniją sunku padaryti Luya masalą, plūdė po nardymo, ir naudojant Luya veiksmų nuo vandens paviršiaus iki vandens ir dugno sukėlė vandens bangos pritraukti dėmesį žuvis.Antrasis tipas yra vibruojantis strypas su meškere yra virpėjo truputį netaisyklingai ir protarpiais vairuoti Luya plaukti vandenyje.

2. Masalas-piešimo metodą: Palyginti su jauku-traukiant metodas, masalas-piešimo metodas turi didesnių lazdele-piešimo asortimentą, stipresnė, jėga, ilgiau juda atstumu ir greičiau juda greičiu, ir tinkamai kabinasi jėgų.Nereikia duoti žuvies galimybę kvėpuoti, todėl, kad jie iš karto įkąsti masalas, pavyzdžiui, kondicionieriai refleksas, kuris turi stiprią pagundą.

3. Ji turėtų būti pažymėti, kad piktais šunimis gali atnešti Luya vaiko plaukimo poziciją į visas žaisti, ir net žuvis vandenyje su 3-3.5 metrų tankus vandens augalų ar šaknų, akmenų, bus pritrauktos į kramtymas kabliuko.

Techniniai duomenys:

10cm klasikinis Luya masalas plastiko sunku masalas 15.5 g Luya masalas 7-sekcija multi-skirsnis žuvys bionic masalas

Spalva: 5 spalvų

Svoris: 15.5 g

Ilgis: 10cm

Žuvų kablys dydis: 6#

Nardymo gylis: 1.5-

Spalvos:、B, C, D, E

Pakuotė:

1* masalas

Žymos: xs max quicksilver atveju.

Specifikacija

  • Dropshipping/Didmeninės: Parama
  • Kiekis: 1
  • Spalva: Kaip parodyta
  • Tipas: Dirbtinis Masalas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Kategorijos: Karpis Masalas
  • Pozicija: Vandenyno Žvejybos Valtis, EŽERAS, Upės, Rezervuaras, Tvenkinys