Katės žiedas popieriaus kamuolys, kačių žaislas augintiniui žaislas kamuolys popieriaus gėlių kamuolys, kačių žaislas kamuolys spalvų popieriaus kamuolys naminių reikmenys

l1925
Yra sandėlyje
€2.43

=====Įsigyti informacija=====

1、 Aprašymas

1. Produktų, mūsų bendrovė yra ribotos ir mišrios partijos.

2. Be neprivalomas spalva produktus, kiekvieną produktą mūsų bendrovė bus pristatytas atsitiktinių spalvų.

3. Visi 7 dienų grąžinimo produktai yra taikoma tik failo kainą.

2、 Sandorio procesas

1Customers turėtų pirkti prekes mūsų bendrovės Ali parduotuvėje pirmas ir mokėti.Jei turite informacijos apie produktą ar kitų klausimų, susisiekite su klientų aptarnavimo tiesiogiai.

2After gauna apmokėjimą už prekes, klientų aptarnavimo skyriaus asistentas, paskirs prekes pagal kliento reikalavimus.Jei trūksta produktai proceso paskirstymas, klientų aptarnavimo, susisiekia su klientu ir pasitarkite su kliento nuomonės.

3After prekės yra patikrintos ir užplombuotos, prekės bus pristatomos pagal pasirinktą pristatymo būdą klientas.Apskritai, prekės bus pristatytos per 2 darbo dienas.Susidarius ypatingoms aplinkybėms, pavyzdžiui, švenčių, pristatymas bus atidėtas 5 darbo dienas.

4. Po to, kai prekės yra pristatytos, klientas bus palikti pranešimą dėl Aliwangwang ir informuoti pristatymo užsakymo numerį.

5. Gavęs prekes, prašome patikrinti dokumentus ir prekių laiko.Jei pakuotė yra pažeista, prašome atsisako pasirašyti, ir skambinti į klientų aptarnavimo laikas.

3、 Mokėjimo būdas

1. Bankas tiesioginių piniginių perlaidų:

Sąskaitos Pavadinimas: Zhou SA

Industrial and commercial Bank of China: 62220801208016405 (be aptarnavimo mokestis)

2. Alipay sąskaitos: [email protected] Zhou SA

4、 Transporto instrukcijos

Visi produktų įkainiai neįeina pašto, krovinių ir mokesčių, jei reikia sąskaitos faktūros, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba; be to, greitas pristatymas, Jiaji logistikos, Debang logistikos, aneng logistikos ir t. t., prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba išsamesnės krovinių.

5、 aptarnavimas Po pardavimo

1. Tuo atveju, kokybės problemos, kai kurių produktų ir kitų produktų, su aiškiai garantinis laikotarpis sertifikate turi būti užtikrinta, kad pagal nuostatas, garantinė kortelė.

2. Nuotraukos pridėtos produktai yra paimti natūra, ir spalva skirtumas tarp produktų ir nekilnojamojo objektai gali būti sukeltas dėl skirtumo, apšvietimo ir atvaizdavimo.Tokios problemos yra ne kokybės problemų, o galutinė spalva turi būti taikoma faktinė produktai gavo.Dėl atnaujinimo ar produktų kokybės gerinimo, kai gaminio konfigūracijos, spalva, ir tt.gali keistis be išankstinio įspėjimo, atsižvelgiant į faktinį objekto.

3. Visiems gaminiams taikomos vieną dieną atsiskaitymas ir produktams yra taikomi kilti ir kristi žaliavų be įspėjimo.

4. Prašome susisiekti su klientų prieš perlaidos.Jei negaunate visos prekės po 10 dienų nuo paskirties, prašome skambinti mums, siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų.

5. Jei turite kokių nors klausimų, gavęs prekes, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo, kad jūs konsultuotis perkant produktus.

6、 Grįžti pranešimas

Klientas privalo patikrinti jų kiekį ir kokybę prekes per 3 dienas nuo gavimo.Jei yra kokių nors problemų, jis turi būti laiku grąžinamas atgal į klientų aptarnavimą.Jei nėra jokių abejonių, tris dienas po prekių pristatymo, sandoris laikomas baigtas".Jei subjektyvus nepasitenkinimas ir "kas yra įsivaizduojama", kaip priežasties, ir nėra jokio realaus kokybės problema, grąža nebus priimamos.Patikrinkite pakuotės atidžiai prieš pristatymą.Jei prekės grąžinamos ar keičiamos dėl žalos ar kokybės problemų transportuojant, krovinių vežimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Žymos: iman, panda, sonic, atm mini, totoro, rubiko kubas, indų papuošalai, pocki, deimantinis kardas, vaiko piggy bank.

Specifikacija

  • kartoninėje: 1000
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Žaislai Tipas: Kamuoliai
  • Kategorijos: Naminių Gyvūnų Žaislai
  • Produkto Kategorija: Barškutis popieriaus kamuolys
  • Svoris: 5g
  • Kilmės: KN(Kilmės)