Druable Dvitinklis Režimas Su Krūtinės Diržas ANT+ & "Bluetooth" Dviračių Veikia Širdies ritmo Jutiklis Fitneso Širdies ritmo Monitorius

l139588
Yra sandėlyje
€19.72 €29.88

Savybės:

1. Tiksliai priemones, širdies ritmo realiu laiku, su pažangios, itin mažai energijos naudojančių technologijų ir tiksliai perduoda jūsų širdies ritmas duomenis bevieliu ryšiu prie suporuotų smartwatch, fitness tracker, išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį.

2. Suderinamas su dauguma GPS fitneso laikrodžiai, sporto sekimo, smartwatches, išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir naudotis priemonė, įrengta ANT+, ir arba Bluetooth 4.0 WS.

3. Suderinama su šimtais trečiųjų šalių išmanųjį telefoną, smartwatch, ir tablet sveikatos ir fitneso programų.

4. Pilnai reguliuojamas krūtinės diržas yra lengva nustatyti ir naudoti.Aukštos kokybės, smulkiai austi elastingas dirželis yra minkštas, patogus, patvarus ir nebus chafe.

5. Pagamintas iš tvirtos, dėvėjimuisi atsparios medžiagos, kad nebus pertraukos, kreko arba įplyšimas.Atsparumas vandeniui: IP67, bet ne maudytis.

6. Pareikšti širdies ritmo mokymo į visas savo treniruotes, įskaitant pėsčiomis, kopimas į kalnus, kelionėms dviračiais, jėgos treniruotes ir joga.

7. Širdies ritmo monitorius gali būti naudojamas siekiant užtikrinti, kad struktūrinis intervalų važinėtis tinkamu intensyvumu, diagramos mokymo apimtis ir intensyvumas laikui bėgant.

Techniniai duomenys:

Medžiaga:Širdies Ritmo Monitorius

Atsparus vandeniui klasė:IP67

Belaidžio ryšio Sąsajos:Bluetooth/ANT

Pakuotė:

1x Širdies ritmo Monitorius Krūtinės Diržas

Žymos: ant širdies ritmo jutiklis, Širdies Susitraukimų Dažnis, širdies stebėti, garmin, širdies ritmo daviklis, ant širdies ritmo monitorius, heart sensor, pulso jutiklis, gipso liejimo formos, bryton heart rate monitor sensor.

Specifikacija

  • Kilmės: KN(Kilmės)